Bir Kızla İlk Buluşmada Ne Yapılır ?

Bir kızla ilk buluşmaya gideceksiniz ve kafanızda ne yapacağım gibi sorular var ise bu yazı tam size göre..

Öncelikle kendinizi kasmamanız lazım.Kızlar kasılanlardan hiç etkilenmezler.Gayet rahat hareketler yapmalısınız.Sanki ilk defa buluşmaya gidiyormuşsunuz gibi değilde alışık olduğunuz bir durummuş gibi davranmaya çalışmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Buluşmaya bir arkadaşınızla gidin.Karşı taraftanda bir arkadaşı ile gelmesini isteyin.Beraber gideceğiniz arkadaşınızın konuşkan olmasına dikkat edin.Aksi taktirde buluşma sırasında uzunca dakika ortam sessiz kalabilir.

Saçınızı,Sakalınızı,Kılığınızı,Kıyafetinizi düzelterek gidin özellikle ilk buluşma için.İlk buluşmada karşı taraftan onay alırsanız daha sonra saçınıza sakalınıza dikkat etmez zaten.

Peki diyeceksiniz gittik karşılaştık ne konuşacağız.Öncelikle merhabalaşın daha sonra arkadaşlarınızı tanıştırın sizde tanışın tabi :) . İlk başlarda konu olarak ise Tv filmleri ve Sinema filmleri sizin için ideal olacaktır.İlerleyen günlerde birbirinizi tanıdıkça konular değişecektir zaten.

Konuşma arasında ayakta kaldık gelin bir cafe'de oturalım diyede teklif edin tabi.Gitmeseniz bile bu cümleniz karşı tarafı etkilemek için size yardımcı olacaktır.

En son ise konuşma bittikten sonra "Evinize kadar bırakalım mı ?" diye teklif edin.Büyük bir ihtimalle "Hayır.Gerek yok" yanıtını alırsınız.Bu cevabı aldınız diye kesinlikle moralinizi bozmayın.Çünkü bu sizinle alakalı bir durum değil kızların yapısı ile ilgili bir durumdur.

Portikal.net Özel İçeriğidir.

Yorumlar   

 
0 #1 Hamza 04-12-2012 19:09
Yok böyle bir site ya.Yaklaşık 10 günden beri takip ediyorum yazılarınızı.He r yazınızda dikkatimi çekmeyi başardı.Teşekkü rler :)
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.