Sevgiliye Küçük Sürpriz Önerileri

1.     Düğün Davetiyesi hazırlatmak

Öncellikle davetiye için davetçiye gitmeyin arkadaşlar size pahalıya patlayabilir. Dijitalci fotoğrafçılara gidin ve böyle bir şey yapmak istiyorum deyin tasarımı onlar yapacaktır. Siz de davetiyede nasıl bir not olmasını istiyorsanız kâğıda yazıp veririsiniz. Düğün tarihini gelecekte bir güne olmasını isteyebilirsiniz. Davetiyeyi zarfa koyduktan sonra sevgilinize verdiğinizde boynunuza atlamasını garanti veriyoruz 

 

2.      Küçük Animasyon Film Hazırlatmak

Eğer bilgisayardan anlıyorsanız küçük bir animasyon film hazırlayabilirsiniz. Koca Kafalar versiyonu gibi mesela. Filmi yaptıktan sonra sevgilinizle beraber izleyebılırsınız. Bu onu gerçekten de çok mutlu edecektir. Eğer hazırlayamıyorsanız biz size yardımcı oluruz alt tarafta yorum kısmında bize müracaat edebilirsiniz.

 

3.     Balon Sürprizi

Eğer sevgilinizin kardeşini ya da Yurtta veya aparatta kalıyorsa onun arkadaşıyla anlaşıp Balonlar almasını rica edip uçlarına iple küçük aşk mesajları yazıp bağlamışını isteyip balonları yatağın üstüne bırakmasını isteyeblırsınız. Bu onu gerçekten de mutlu edecektir .Ben denedim biraz kırgındı ama yine de barıştı J

4.      Kar Küresi Almak

Küçük bir hediye olarak kar küresi sevgilinizi gerçktene mutlu edecektir .Kar küresinin altına not bırakmanız + puan olacaktır.

 

5.     Kapsüllü İlaç Hediyesi

Ezcaneden bir kapsüllü ilaç isteyiniz kapsülleri evde lavaboya boşaltınız. İçlerini iyi temizlemeniz gerekmektedir. Sonra İçlerine küçük küçük notlar yazıp kapsülleri kapatınız. Ve kapsülleri şişeye atınız .Sevgilinizden her gün 1tane açmasını ısteyınız ve size her gün tekrar aşık olacaktır.

 

Portikal.net Özel İçeriğidir.

Yorumlar   

 
0 #2 Roxana 15-06-2014 00:27
Mükemmel, bana yardımcı oldu.
Alıntı
 
 
0 #1 Chas 20-04-2014 00:28
Hey very nice blog!
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.