Evde Kol Kası Gliştirmek İçin

 

 

Evde kol kası geliştirmenin yolları

Arkadaşlar bildiğiniz üzere kol kasları hem güç hem de yazları o small tshirtlerin altında ayrı bir çekici durmaktadır.Hepimiz bu kaslara sahip olmak isteriz tabi bunun için sizlere aşağıda belli başlı yöntemler vereceğim.Bunları uyguladıkça kol kasların belirgin bir hal almaya başlayacaktır.Unutmayınkı beslenme şekliniz bu kasların gelişmesinde oldukça büyük bir etkendir.

Dambılı olan arkadaşlar için :

İki elinizle iki dambılı da alınız ayaklarınızı hafif açınız ve kırınız fazla değil bu dambıl yükünü belinize değil de ayağınıza indirecektir.Ve dambılları indirip kaldırınız bu hareketi seyanslar  halinde yapmanızı öneririm.15 yaptıktan sonra 1 dk dinlenin 16 yapın ve böylece arttırın.Bu ön kol kası içindir.

Arka kas için ayakta ya da oturarak ta yapabilirsiniz.Bir dambılı havaya kaldırınız ve yavaşça omurilik soğanının oraya doğru indiriniz bu hareket zaten tutunca arka kol kasınızın kasıldığını ve çalışmaya başladığı göreceksiniz.

Gelelim Dambılı olmayan arkadaşlara:

Arkadaşlar bence hemen 30 tlye 2 dambıl alın gerçekten çok farkı bulunmaktadır.Olmasa internetten satın  alın. Şınav kaslar ve göğüsler için vazgeçilmez bir yöntemdir.Şınav da dikkat etmeniz gereken tek nokta nefestir.Nefesinizi aşağıya doğru inerken alıp yukarıya doğru çıkarken veriniz.

Arka kol için ise her hangi bir belinize kadar gelen bir sehpa masa ya da çekyatın başı olabilir arkanızı dönüp iki eliniz arkaya dağru masaya doğru tutturup inin ve kalkın bu da arka kol kaslarınız için oldukça iyi bir yöntemdir.

Yorumlar   

 
0 #1 Lynda 07-03-2017 01:12
Good day! I know this is kinda off topic nevertheless I'd figured I'd ask.
Would you be interested in exchanging links or maybe guest writing a blog post or
vice-versa? My blog covers a lot of the same topics as yours and I think
we could greatly benefit from each other. If you
are interested feel free to shoot me an email. I look forward to hearing from you!
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.