En Güzel Evlenme Teklifleri

Evlilik Teklifleri – Aşkımıza yada sevdiğimiz kişiye evlenme teklifi yapacağız ama nasıl ve ne şekilde yapacağımız hakkında fikrimiz yok. İşte bu yazımızda evlilik teklifi yöntemlerinden sizlere bahsedeceğiz. Belki işinize yarar ve karşınızdaki kişi bu evlenme teklifinize olumlu cevap verir. Buyrun evlilik teklifleri;

Mutlu giden bir beraberliğiniz var. Bu beraberliği artık evlilikle sonuçlandırmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz. Şimdi yapılması gereken bu düşüncenizi romantik bir şekilde sevgilinize söylemek.
Evlenme teklifi bir ilişkideki belki de en hoş ve unutulmayacak andır. “Böyle bir teklife gerek yok, biz zaten evlenmekten sık sık bahsediyoruz” diyorsanız yanılıyorsunuz. İki taraf da bir gün elbette evlenileceğinden emin olsa da, “benimle evlenir misin?” sorusuyla karşılaşmanın tadı ve duygusu bambaşka. Sevgilinizi bu duygusal andan mahrum etmeyin.

Nasıl ve nerede evlenme teklif edeceğiniz sizin kişiliğinize ve koşullara bağlı. Bu teklif önceden planlanmış bir anda olabileceği gibi, kendiliğinden gelişebilen çok romantik bir zamanda, birdenbire de olabilir. Peki hayatınız boyunca unutulmayacak bir anda üstelik tüm dünyanın da bu teklifin sevincine ortak olduğu bir günde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Evet, yılbaşı akşamından bahsediyoruz.

Bu fikir hoşunuza gittiyse planlamalara başlayabilirsiniz. Herşeyden önce yılbaşı akşamı yapacağınız teklifi sevgilinize kesinlikle belli etmeyin. Tam bir sürpriz yapmalısınız. Önce gitmeyi sevdiğiniz, sizin için güzel anlamlar taşıyan bir restoranda yılbaşı akşamı için yer ayırtın. Karar verirken mekanın gürültülü olmamasına, dekorasyonundan çalınan müziğin türüne kadar herşeyin bu özel akşamın anlamına uygun olmasına dikkat edin.

Kıyafetleriniz de çok önemli. En güzel giysilerinizi giyin, sevgilinize de çok hoş bir akşam geçirmek istediğinizi, şık bir yere gideceğinizi bu yüzden de güzel giyinmesini söyleyin. Sevgilinize bu teklifi bir hediye ile birlikte sunmak sizin tercihinize kalmış. Fakat ister hediye örneğin bir yüzük alın, ister almayın, aşkın en güzel sembolü kırmızı gülleri unutmayın.

Şimdi sıra o güzel sözleri söylemeye geldi. Bunun için eski yılın yeni bir yıla, yeni başlangıçlara ve umutlara dönüştüğü dakikaları tercih edin. 2009′ün ilk dakikalarında hayatınızı birleştirmek istediğinizi söylemeniz, yeni yılın sevincini ve mutluluğunu kat kat arttıracak. Bu anın romantizmini güçlendirmek için restorandaki görevlilere durumu anlatıp, ikinizin de çok sevdiği bir şarkıyı çalmalarını isteyin. Tam bu sırada patlatılan şampanya ile gelen bir evlilik teklifi yılbaşında verilebilecek en güzel yeni yıl hediyesi olacaktır.

En romantik evlenme teklifi yöntemleri

Evlenme teklifi için en topikal yöntem şöyle: Adam tek dizi yere çöküp içinde yüzük bulunan küçük bir kutu çıkararak, kadından kendisiyle beraber yaşamasını ister.

Bu, en topikal evlenme teklifi yöntemi olarak bugüne kadar kullanılıyor. Ancak, günümüzdeki kadınlar, daha romantik, daha yeni evlenme teklifi yöntemi istiyorlar. Şimdi birkaç romantik evlenme teklifi yöntemi tanıtıyoruz.

1. Havada. Kız arkadaşınla birlikte uçakta bulunurken, uçak kaptanı aracılığıyla telefon sisteminden evlenme teklifi isteğini yanın oturan kız arkadaşına aktarabilirsin. İnsanların bakışları içinde, kesinlikle “Evet” cevabını alabilirsin.

2. Otobanda. Kız arkadaşın arabayla eve dönerken, önündeki reklam tahtası üzerindeki reklamın aniden “Lulu, benimle evlenmek istermisin” şeklindeki bir yazıya dönüştüğünü görsün. Böylece, evlenme teklifi isteğin büyük olasılıkla başarılı olacak. Bunun yanı sıra, otobanda giden gelen araçlar da başarmanı diliyorlar.

3. Ekran aracılığıyla. Kız arkadaşınla birlikte gösterime yeni giren bir film seyrediyorsunuz. Filmden önce, ekranda şöyle bir satır yazı gösterilir: “Maya, eşim olmak istiyor musun?”. Bu dolayısıyla Oscar Ödülü’nü kazanmamana rağmen, romantik bir an olarak söz konsu sinemanın tarihinde iz bırakabilir.

4. Radyoyla. Kız arkadaşının her günün belli bir zamanında belli bir program dinlediğini biliyorsan, radyoyla evlenme teklifi çok güzel bir yöntem olacak.

5. Deniz kenarında. Ay nuru içindeki plajda, evlilik yüzüği güzel bir sedef içinde saklayarak, yerel bir çocuğu aracılığıyla kız arkadaşına verirsen, romantik hareketinden duygulandırılabilir.

6. Sevgililer Günü’nde. Her Sevgililer Günü’nde kız arkaşına verdiğin hediye hep kart, gül çieği ve çikolata olursa. Niye bu Sevgili Günü’nde ondan evlenme teklifi öne çıkmıyorsun? Böylece, kız arkadaşın bu günü ömür boyunca unutmayacak. Ancak bunun tek eksikliği, daha sonraki sevgililer günlerinde, daha güzel bir hediye bulamayacaksın.

Sizde değişik fikirler vererek evlenmek isteyen arkadaşlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Fikir yada görüşlerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Kaynak http://www.nazlim.net/ask-sevgi/evlilik-teklifleri.html#ixzz2MJFAjBhl

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.