Pes 2013 Barcelona Taktiği

Merhaba değerli pes sever arkadaşlarım bu yazımda sizlere belkid e Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kadrolarından birinin oyun sistemini anlatacağım. Şüphesiz ki bu oyunun en güçlü takımlarından biridir Barcelona.

Katalan ekibi herkesin kabul ettiği paslaşma taktiği ilke oynar rakip kalenin ağzına kadar pas atarak giderler. Nadir de olsa uzaktan gollerde olur tabi. Bu oyunda ise siz Barcelona yı istediğiniz gibi oynatabilirsiniz ister gerçekte ki gibi paslaşarak ister kanatlardan gelebilir Neymar Messi ya da Sanchez i kullanarak beklerden Adriano ve Alba sizi kanat oyununa da çekebilir. Tek tavsiye etmediğim uzun top oyunudur. Bunu zaten pek kullanan yoktur bildiğim kadarıyla.

Topu elle başlatmanızı şiddetle öneriyorum çünkü uzun toplarda Messi,İniesta,Xavi gibi o bölgede oynayan oyuncuların boyları kısa olduğundan hava hakimiyetini kaptırabilirsiniz. Oyunu hızlı oynamaya özen gösterin ki rakip savunma yerleşmeden onları bozguna uğratın.

Kadroyu anlatmama gerek yok sanırım pek fazla da tercihiniz yok %90 bu kadroyla oynar herkes bazıları Messiyi kanatada çekebilir ama gol vuruşlarında etkili olduğundan bence ortada oynamalı.

Gol Makinesi:Messi
Tüyden İnce Paslar:Xavi,İniesta
Arada Sakar :Valdes
Zibidi:Daniel Alves

Yorumlar   

 
0 #3 TİKİ-TAKA 08-10-2014 08:40
dediğin doğru ama peste fifadaki gibi bekler oyunu açmıyor bek oyuncusunun en köşede olup alan açması lazım fifada böyle bir sorun yok puyolun yerıne mascheranoyuda oynatabılrsın ronaldoyu tutmak için çünkü mascherano puyola göre daha seri
Alıntı
 
 
+2 #2 wasdsgdfdfs 01-05-2014 18:06
:lol: iyi
Alıntı
 
 
0 #1 bilal 21-04-2014 16:15
zaaaaaaaaa süperrrr
Alıntı
 

Yorum ekle

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.