1 items tagged "otobüs"

1 - 1 Arası Sonuçlar ( Toplam 1 )

Tren Garından Aştiye Nasıl Gidilir ? Cevap Burada

Category: Yararlı Makaleler
Perşembe, 16 Ocak 2014 11:56 tarihinde oluşturuldu.

Tren Garından AŞTİ’ye Nasıl Gidilir ? Cevap Burada

Merhaba arkadaşlar düne kadar bende bu soruyu Google de aratıp durdum ki yarın Eskişehir den hızlı trene binip Ankara’da Tren Garından sonra AŞTİ ye gitmem gerekiyordu. Bilseydim bu kadar kolay olacağını hiç uğraşmazdım Google de.

Nasıl Gidilir ?

Öncelikle geldiğiniz yerin hiç önemi yok zaten tren garında iniyorsunuz. Sonra gardan haliyle ana karaya yani üste çıkacağım diye düşünüyorsunuz fakat değil. İndiğinizde size tabelalar 2 seçenek sunar. Bir dışarı iki AŞTİ siz AŞTİ olandan sanırım 2 numaralı yolu seçiyorsunuz ve yer altından AŞTİ ye doğru yürüyorsunuz karşınıza 50 m sonra bir han gibi asker malzemeleri satılan yer çıkacak ve karşılıklı dükkanların arasından 5 dk yürüyorsunuz ve sonunda bir merdiven ile yukarı çıkıyorsunuz.

Yürürken AŞTİ  diye tabelaları görmeye devam edeceksiniz. Çıktıktan sonra direk sola dönüyorsunuz ve ilerlemeye devam yaklaşık 200 metre sonra solda AŞTİ Ankaray girişini göreceksiniz oraya girin soldan bilet alın AŞTİ için bilet fiyatı 2.60 tl dir. Sonra biletinizle içeri girdikten sonra merdivenleri iniyorsunuz ve AŞTİ yazan Metroyu bekliyorsunuz .Metroya bindikten sonra sizin bulunduğunuz durak Maltepe  yaklaşık 4 durak sonra AŞTİ bunu metro içindeki haritadan da anlayabilirsiniz son durak AŞTİ dir. Durakta iniyorsunuz ve merdivenleri çıktıktan sonra AŞTİ deşiniz .

Öneri: Aşti ye giden birini bulup arkasına takılabilirsiniz. Bavullulara dikkat 

Copyright © 2012 Portikal.Net - Tüm hakları saklıdır.